Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.05.2015, 08:24
W wywiadach Moskala od jakiegoś czasu pojawia się ciągle słowo żal, pretensja, natomiast nie widać złości energii. Więc albo nasi piłkarze oprócz w piłkę nożną grają też w inne gierki i trener nie ma na nich wpływu (pan DD), albo nie ma tzw. jaj i sobie nie radzi z sytuacją, albo wie że jak nie zrobi wyniki to odchodzi.

Generalnie jest cos nie tak.

Boje się że rozjuszona Jagiellonia rozniesie rozbita Wisłę i to tak z 3:0
Odpowiedz cytując