Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 21.05.2015, 08:20
Ta gra śmierdziała od samego początku tak jak napisał Coglin. Widać było, ze tym meczem chcą zakończyć dywagacje o pucharach. Gdy nie poinformowany Stępiński strzelił na 2:1, kolega siedzący obok powiedział: "będzie 2:2, ciekawe jak to zrobią bo czasu jest niewiele".
Odpowiedz cytując