Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 21.05.2015, 08:10
Ja jeszcze poczekam na mecz z Jagiellonia, moze po tych bluzgach, które pod swoim adresem przeczytaja, będą chcieli jeszcze sie pokazać. Jak tam nie wygramy, to małolatów do składu i niech posmakują trochę ekstraklasy i tak już nie będzie o co grać.

Nie przypominam sobie meczu Dudki o stawkę w lidze czy w pucharach, zeby czegoś nie zajebał... PAO, z Niemcami w Dortmundzie, z Blackburn i wczoraj.... zawsze, kiedy ważą się losy klubu czy drużyny w ważnym meczu, gość wyskakuje niczym Mariusz Jop. Chociaż temu drugiemu przynajmniej nigdy nie można było ambicji odmówić...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując