Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.05.2015, 08:09
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Po świetnym meczu z Pogonią, pechowo i niesprawiedliwie zremisowanym w ostatniej minucie, widziałem wielką złość na twarzach naszych piłkarzy. Zwłaszcza Stilica.

Obstawiam 3-0 dla nas. Rozjedziemy ich na mega w....ie.

Może mistrz już nie nasz, ale puchary na pewno.
Chyba oni nas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując