|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
#3

21.05.2015, 08:09
|
Coglin napisał(a): 
Po świetnym meczu z Pogonią, pechowo i niesprawiedliwie zremisowanym w ostatniej minucie, widziałem wielką złość na twarzach naszych piłkarzy. Zwłaszcza Stilica.
Obstawiam 3-0 dla nas. Rozjedziemy ich na mega w....ie.
Może mistrz już nie nasz, ale puchary na pewno.
|
Chyba oni nas
|
|