|
Po świetnym meczu z Pogonią, pechowo i niesprawiedliwie zremisowanym w ostatniej minucie, widziałem wielką złość na twarzach naszych piłkarzy. Zwłaszcza Stilica.
Obstawiam 3-0 dla nas. Rozjedziemy ich na mega w....ie.
Może mistrz już nie nasz, ale puchary na pewno.
|