Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.05.2015, 07:59
Po świetnym meczu z Pogonią, pechowo i niesprawiedliwie zremisowanym w ostatniej minucie, widziałem wielką złość na twarzach naszych piłkarzy. Zwłaszcza Stilica.

Obstawiam 3-0 dla nas. Rozjedziemy ich na mega w....ie.

Może mistrz już nie nasz, ale puchary na pewno.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując