Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 21.05.2015, 07:50
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post

Ps. Nigdy więcej Que Sera przed ostatnim gwizdkiem. Na derbach się udało. Dziś, o ironio, nie.

to jest najbardziej wkur.wiająca przyśpiewka na Wiśle - nigdy jej nie śpiewam, a zwłaszcza takim meczach jak wczoraj, stykowych, gdzie prowadzimy minimalnie i jest końcówka meczu.

1. Dudka - wypi.erdalaj - za całokształt. Nie widziałem tej syt. z machaniem - jak faktycznie miała miejsce to tym bardziej. Na prawdę bez żalu go pożegnam, bo na jego miejsce może grać Uryga. Mniej skasuje, poziom mniej więcej ten sam.
2. trzech podań nie umiemy wymienić - był taki okres w meczu chyba ok. 60-75 min, że wyglądało to jak gra na podwórku. Parodia.

Powiem tak - przed meczem, po raz pierwszy chyba w tym sezonie sobie pomyślałem, że jakbyśmy wygrali to faktycznie mamy realną szansę na puchary. Dobrze, że gong przyszedł tak szybko. Na prawdę nie mamy czego tam szukać.

3. Sędzia Stefański powinien zostać odsunięty od prowadzenia meczów na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Wczoraj przeszedł (który to już raz) samego siebie. Nie oskarżam go o jakieś przekręty, on jest po prostu tępy, ma braki w wiedzy i wyszkoleniu i zwyczajnie nie radzi sobie z presją meczów na poziomie Ekstraklasowym. Wczoraj gwizdał (albo nie gwizdał) w takich sytuacjach, że to na prawdę wołało o pomstę do nieba. W ogóle nie czuł gry, podejmował dziwne, niezrozumiałe decyzje - dramat jest z tym sędzią.
Ps. żeby nie było - w żadnym wypadku nie twierdzę, że przegraliśmy przez głąba z gwizdkiem, bo tak nie było.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując