Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2015, 07:49
Przez cały mecz było widać, że nie mamy go wygrać.
Dokładnie, że kopacze nie chcą go wygrać.
Stępiński się wyłamał i strzelił bramkę, to zrobiliśmy sobie kontrę i remis.
Tak jak miało być.

I choćbyśmy tu napisali 500 stron, to tego nie zmienimy.
Kopacze wczoraj oszukali wszystkich, którzy jeszcze mają cierpliwość chodzić na stadion.
Zamiast lizana dupy z C na zakończenie meczu, powinno polecieć - wypierdalać!

p.s. Dudka powinien zostać zawieszony przez klub do końca sezonu.
I tak nic nie stracimy, bo o nic nie gramy - kopacze o nic nie grają.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując