Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 21.05.2015, 07:32
Już pisałem kluby w Polsce to półprodukty. My bez bramkarza i napastnika, 7egia bez napastnika i z sędziami itp. Mamy długi, stadion jest miasta, ale idziemy do pucharów? Po co? Bo niby wtedy Cupiał da kasę ? Kadra sie sypie odejdzie Stilic Cupiał dałby milion Euro i znów domagałby sie wygrani LE czy CL to wszystko stoi na glowie, bez wizji planu i pieniędzy a tak sie nie da. To co od 3 lat obserwujemy w Wiśle to właśnie wypadkowa w/w rzeczy. Tu uciekły punkty, tam na pustaka ktoś nie trafi. Może gdybyśmy mieli dobra sytuacje finansowa i mocna kadrę to widząc dzisiejszy mecz trener wstawiłby lepsza wersje Dudki Brozka i oni zapewniliby Nam zwycięstwo? Bo jak powiedział Michniewicz szczęściu trzeba pomoc no ale i tak będziemy kibicować trzymać kciuki, wylewać żale taka rola kibica
Odpowiedz cytując