wislak2214 napisał(a):

No to zwycięzce kategorii 'najwięksi frajerzy roku' już znamy, ale dziwi mnie inna rzecz, to głaskanie piłkarzyków, albo masz jaja albo nie, a tu kur*a czy wygrywasz czy nie... im to zwisa zadowoleni po meczu przybiją z przeciwnikiem piątki, podejdą pod trybunę i spuszczą głowy... fajnie, Moskal na konferencji znów będzie pierd***ł, ten klub to totalna prowizorka, niektórym rozgrzały się głowy i marzyli o mistrzostwie... Śmiech na sali! Tu trzeba uzdrowić klub od podstaw. Sponsora jak nie było tak nie ma , wieczne mydlenie oczu , że już zaraz będzie dobrze. Naprawdę tak ciężko znaleźć kur*a sponsora Naprawdę tak ciężko przyciągnąć ludzi na stadion? Marketing? Gdzie? Wiekszość akcji robi SKWK a Strefie Kibica do dzisiaj wisi Małecki. Z czym do ludzi...
|
Na uzdrowienie sytuacji w klubie potrzeba pieniędzy. Nie da się tego zrobić z kilkunastominutowym długiem. Nie da się spłacić długu bez sponsora z ciągle malejącą frekwencją. Nie uda się przyciągnąć sponsora na piękne oczy i publiczności przy spadającym poziomie sportowym. Jedyne co można zrobić, to ciąć koszty, ale to z kolei powoduje spadek poziomu i dalsze straty widzów, a także zmniejsza prawdopodobieństwo na znalezienie sponsora. Błędne koło. I żadnych perspektyw na poprawę w najbliższych latach, jeśli w ogóle.