Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 20.05.2015, 23:35
Dzisiejszy mecz to totalna kompromitacja, a Dudka był jej kwintesencją. Tak żenującej Wisły nie widziałem już od dawna i to cud, że wpadły dla nas dwie bramki, bo nie zasłużyliśmy nawet na jedną.

Ten mecz kolejny raz pokazał, że Wisła w tym momencie to zwykły przeciętny klub ekstraklasy, który potrafi zagrać spotkanie wybitne, a potem w niewyjaśnionych okolicznościach zagrać kompletne dno.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Był taki mecz z anglikami... z tego się nie wyrasta.

Do 94 minuty trener był z nosem .
To jak odszczekasz te słowa odnośnie Buchalika? Bo dzisiaj o dziwo bardzo dobry występ z jego strony

No i może jeszcze skomentuj mi wybitny mecz Rafała Boguskiego. Czy dziś też zagrał tak świetnie jak w Gdańsku, bo za perspektywy trybun nie zauważyłem
Odpowiedz cytując