Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 20.05.2015, 23:20
No to zwycięzce kategorii 'najwięksi frajerzy roku' już znamy, ale dziwi mnie inna rzecz, to głaskanie piłkarzyków, albo masz jaja albo nie, a tu kur*a czy wygrywasz czy nie... im to zwisa zadowoleni po meczu przybiją z przeciwnikiem piątki, podejdą pod trybunę i spuszczą głowy... fajnie, Moskal na konferencji znów będzie pierd***ł, ten klub to totalna prowizorka, niektórym rozgrzały się głowy i marzyli o mistrzostwie... Śmiech na sali! Tu trzeba uzdrowić klub od podstaw. Sponsora jak nie było tak nie ma , wieczne mydlenie oczu , że już zaraz będzie dobrze. Naprawdę tak ciężko znaleźć kur*a sponsora Naprawdę tak ciężko przyciągnąć ludzi na stadion? Marketing? Gdzie? Wiekszość akcji robi SKWK a Strefie Kibica do dzisiaj wisi Małecki. Z czym do ludzi...
Odpowiedz cytując