Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 20.05.2015, 23:15
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Dudka machał łapami w kierunku trybun? Czy ktos mógłby mi przyblizyc ta sytuacje... Zawsze był dla mnie piłkarskim miernota, zerem. Wypad z Wisły cieniasie. Nochal jak klamka... Czemu uderza wolne. Otórz temu, ze gosciowi wydaje się iż jest Cristiano Ronaldo!!! Raz trafil w poprzeczke i mysli , że jest the besciak!!! Cienias, nadaje się do 3 ligi jak dla mnie!!!
Był taki moment, gdy było 1:1 i grali jak totalne ....y, Dudka dostał piłkę i zaczął z nią zbiegać w kierunku linii bocznej, podniosło się oburzenie na trybunach, a ten coś machnął w ich kierunku. Taki przynajmniej mam odbiór. Niech spierdala, bez względu czy machał, czy nie. Jebany sabotażysta.
Odpowiedz cytując