Davss875 napisał(a):

Dudka machał łapami w kierunku trybun ? Czy ktos mógłby mi przyblizyc ta sytuacje... Zawsze był dla mnie piłkarskim miernota, zerem. Wypad z Wisły cieniasie. Nochal jak klamka... Czemu uderza wolne. Otórz temu, ze gosciowi wydaje się iż jest Cristiano Ronaldo!!! Raz trafil w poprzeczke i mysli , że jest the besciak!!! Cienias, nadaje się do 3 ligi jak dla mnie!!!
|
Był taki moment, gdy było 1:1 i grali jak totalne ....y, Dudka dostał piłkę i zaczął z nią zbiegać w kierunku linii bocznej, podniosło się oburzenie na trybunach, a ten coś machnął w ich kierunku. Taki przynajmniej mam odbiór. Niech spierdala, bez względu czy machał, czy nie. Jebany sabotażysta.