Davss875 napisał(a):

Dudka machał łapami w kierunku trybun ? Czy ktos mógłby mi przyblizyc ta sytuacje... Zawsze był dla mnie piłkarskim miernota, zerem. Wypad z Wisły cieniasie. Nochal jak klamka... Czemu uderza wolne. Otórz temu, ze gosciowi wydaje się iż jest Cristiano Ronaldo!!! Raz trafil w poprzeczke i mysli , że jest the besciak!!! Cienias, nadaje się do 3 ligi jak dla mnie!!!
|
Potwierdzam po którymś z rzędu jego genialny zagraniu dostał z D i E solidną porcję gwizdów odwrócił się i zaczął machać łapami. Dla mnie resztę sezonu powinien kończyć w III lidze.