Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 20.05.2015, 23:12
Juz tyle punktów zjebanych w koncowce meczu ,ze oczy mnie kierwa bolą

bolą bo my za to nic nigdy w koncówce nie strzelamy. Nigdy.Ale za to jak banda .... dajemy sobie My strzelac czy To Bialystok,Warszawa,Gdansk,czy dzis

Ale najwaznjsze mecze dopiero przed nami,i nie pitolcie, dobrze by bylo zagrac w Pucharach.Zawsze jakies pienadze ,moze jakis sponsor itd.

P.S I jeszce bramkarz,niewiem czemu ale jak on broni to nie mam zaufania,inni bramkarze to wybronią a Buchalik nie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując