Elefant napisał(a):


Jeden. Ktoś tu pisał, że nawet w fazie eliminacyjnej Uefa płaci, niewielkie pieniądze ale jednak.
Dwa. Bo awans do pucharów to budowa atmosfery sukcesu wokół drużyny. A to jest większa frekwencja i jacyś drobni sponsorzy.A póki co mamy aure pt. emeryci frajerzy co raz na ruski rok zagrają dobrą piłkę.
Trzy. Bo na kit pt. drużyna pucharowa można zgarnąć lepsze (te darmowe oczywiście) odpady ze stołu transferowego. Do drużyny o ksywie "frajerzy 2:2" nikt się nie będzie garnął.
Dudka i jego nowa drużyna. Daje do myślenia. W pamięci mam jeszcze co odwalał przed poprzednim odejściem.
|
1. Ile dostaniemy, a ile wydamy na organizację meczów?
2. Sukcesu? Myślisz, że sponsorzy zachłysną się drużyną odpadającą w meczach z ogórkami z Kazachstanu?
3. Dobrze to określiłeś - kit.
Jak dla mnie ma żadnych pozytywów awansu do pucharów w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się Wisła.