Dudka machał łapami w kierunku trybun

? Czy ktos mógłby mi przyblizyc ta sytuacje... Zawsze był dla mnie piłkarskim miernota, zerem. Wypad z Wisły cieniasie. Nochal jak klamka... Czemu uderza wolne. Otórz temu, ze gosciowi wydaje się iż jest Cristiano Ronaldo!!! Raz trafil w poprzeczke i mysli , że jest the besciak!!! Cienias, nadaje się do 3 ligi jak dla mnie!!!