Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 20.05.2015, 22:49
nie zasłużyliśmy żeby dziś wygrać

brawo dla Buchala, bo dobry mecz, gdyby nie jego interwencje byłoby jeszcze gorzej

Dudka niech już idzie do tego Lecha czy gdzie tam go chcą

w sobotę w Białymstoku mecz o wszystko, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nam dawał szans nawet na punkt przeciwko pod....ionej po dzisiejszym oszustwie Jagiellonii... co oznacza że pewnie wygramy
Odpowiedz cytując