|
nie zasłużyliśmy żeby dziś wygrać
brawo dla Buchala, bo dobry mecz, gdyby nie jego interwencje byłoby jeszcze gorzej
Dudka niech już idzie do tego Lecha czy gdzie tam go chcą
w sobotę w Białymstoku mecz o wszystko, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nam dawał szans nawet na punkt przeciwko pod....ionej po dzisiejszym oszustwie Jagiellonii... co oznacza że pewnie wygramy
|