Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 20.05.2015, 22:49
Wrocilem z 2 zmiany dziewczyna pisala mi smsy patrze 2:1 Stepinski a za chwile napisala ze plusem meczu zostal Semir mysle po meczu juz pewnie odlozylem tel a tu prezencik. Chlopaki poprawili humor. Nie wiem jak tak doswiadczeni pilkarze jak Glowa czy Dudka moga pozwolic zeby jedna dluga pilka zgubic cala obrone. Lepiej nie pchac sie do tych pucharow bo jeszcze Levadia nam sie trafi. Za rok jak sytuacja sie nie poprawi to wymienimy sie "8" z zydkami. Tragedia i nic wiecej jak tak mozna!?
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując