BiałaGwiazda napisał(a):

|
Tu trzeba kogoś z jajami kto ma posłuch, panuje w szatni. To towarzystwo trzeba krótko trzymać. Moskal się nie nadaje. Jak grajkom chce się grać to grają,jak nie to pozorują.
|
Dawno temu był taki co trzymał za jaja. I wyleciał na pysk. Potem przyszedł taki co był miły. I docelowo wyleciał na pysk. Jak się im nie chce, to niech spierdalają. Jak pozorują to niech spierdalają. Ludzie ciężko harują a ci pozorują. Ogólny problem polskiej piłki - za pozorowanie pracy wylatuje się z roboty. Za pozorowanie gry ew. trafia się do rezerw. A finalnie przelew tak czy siak się zgadza. ....a - taką miałem napinkę na ten mecz, a teraz mam ....a większego niż po wszystkich poprzednich frajerskich remisach razem. Wypierdalać po prostu.