|
Tu trzeba kogoś z jajami kto ma posłuch, panuje w szatni. To towarzystwo trzeba krótko trzymać. Moskal się nie nadaje. Jak grajkom chce się grać to grają,jak nie to pozorują. Ileż można przewalać meczy w tak frajerski sposób? Normalny trener to by im konkretnie przemówił do rozumu,ale Kazek jest dla nich typem kolegi. O taktyce w grze defensywnej to wogóle szkoda mówić.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 20.05.2015 o godz. 22:46.
|