|
Kowal ukradł, cygana powiesili. Co ma Moskal do tego, że mamy bandę frajerów a nie piłkarzy? Jak to jest, że do straty gola potrafią przyjąć i podać, a po stracie gola każdy jeden przyjmuje na 3 metry, albo jak Stilic podaje do przeciwnika? Moskal będąc metr od bramki podaje do zawodnika widmo? Moskal w 94 minucie traci piłkę jak frajer i mając co najmniej 2 okazje by chociaż faulem przerwać grę patrzy jak dostajemy bramkę? Nie ....a. Robią to nasze gwiazdy. Dudka zagrał jakby już podpisał kontrakt z Pogonią. Dobrze, że go w Białymstoku nie będzie. Nie wiem jak to jest że przy 0:0 trzymają piłkę i grają przez bramkarza. To samo przy 1:0 i 1:1. Ale ....a jak jest 94 minuta to nagle huuuuuuuraaaaaaaa i dawa.
Brawa dla Gorzowa.
|