Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 20.05.2015, 22:29
W Gdańsku dobry mecz, a dzisiaj takie gówno. Mimo, ze mieliśmy 4 dni wolnego, a Pogon tylko dwa.

Te puchaty to są nam do niczego niepotrzebne. Mecz na początku wakacji z jakąś ekipą z Kaukazu - pewnie 8 tysięcy by przyszło co najwyżej.
Lech, Legia wchodzą na pewno. Jagiellonia pewnie też zasługuje jako rewelacja sezonu, a Lechia mam po prostu potencjał przede wszystkim finansowy żeby ugrać coś więcej niż jedna rundę.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując