|
W Gdańsku dobry mecz, a dzisiaj takie gówno. Mimo, ze mieliśmy 4 dni wolnego, a Pogon tylko dwa.
Te puchaty to są nam do niczego niepotrzebne. Mecz na początku wakacji z jakąś ekipą z Kaukazu - pewnie 8 tysięcy by przyszło co najwyżej.
Lech, Legia wchodzą na pewno. Jagiellonia pewnie też zasługuje jako rewelacja sezonu, a Lechia mam po prostu potencjał przede wszystkim finansowy żeby ugrać coś więcej niż jedna rundę.
|