Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.05.2015, 22:25
rozarian napisał(a):Wyświetl post
To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.
Nie byłem fanem zatrudnienia Moskala, ale... Wisła regularnie od kilku lat nie załapuje się do pucharów i to nie trenerzy są tu głównym problemem. Od razu dodam, że zawodnicy również. Grają najlepiej jak potrafią. Można na nich narzekać, ale lepszych u nas nie będzie, bo bieda piszczy w Wiśle w każdym kącie. A za darmo to można co najwyżej dostać w maskę.
Odpowiedz cytując