rozarian napisał(a):

|
To już po Kazku Moskalu w Wiśle. Niestety, trener który (już mniejsza o powody) notorycznie traci punkty w końcówkach meczów, nie jest nikomu potrzebny.
|
Nie byłem fanem zatrudnienia Moskala, ale... Wisła regularnie od kilku lat nie załapuje się do pucharów i to nie trenerzy są tu głównym problemem. Od razu dodam, że zawodnicy również. Grają najlepiej jak potrafią. Można na nich narzekać, ale lepszych u nas nie będzie, bo bieda piszczy w Wiśle w każdym kącie. A za darmo to można co najwyżej dostać w maskę.