Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.05.2015, 22:24
Mamy na boisku 6 defensywnych zawodników i nadziewamy się na kontrę w 94 minucie.
Smarkateria taktyczna i niespotykane frajerstwo.

Dwie udane akcje z Gdańska zaćmiły obraz tej drużyny.
Tu nie ma co pastwić się nad jednym czy drugim. Cała drużyna zagrała dziś źle a wygrana byłaby szczęśliwym trafem

Trzeba cieszyć się z tej ósemki, bo w tej formie to raczej nic więcej nie zdziałamy.
Odpowiedz cytując