Davss875 napisał(a):

|
Nie no panowie, najlepiej o tym zapomnieć. Jade po flaszke. Głowa, Brożek, Garguła emerytura, Stilic a idz sobie do Lecha, Reszte wyoutowac, zostawic nielicznych i nara
|
Następnym krokiem powinno być chyba rozwiązanie klubu... bo dług raczej się nie zmniejsza, a piłkarze, na których nas stać są gorsi, niż Głowa, Garguła, Brożek, Dudka czy Stilić.