Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.05.2015, 21:53
Nasz zespół nie ma w ogóle równowagi między atakiem a obroną. W obronie gramy bardzo słabo jako zespól, nie tylko obrońcy. Na ten moment pomysł Moskala na Wisłę niebezpiecznie dryfuje w stronę Stawowego. Grać ofensywnie i do przodu. Wszystko pięknie, ale jak się ma skład jaki się ma, to czasem trzeba wygrać sprytem, inną taktyką.

My przy kontuzji Guerriera gramy bardzo statyczną piłkę. Wszyscy grają powoli. Dopiero wejście Stępińskiego nieco ożywiło atak.

Podsumowując - na razie bardzo mnie rozczarowuje nasza słabość w grze obronnej.

A w meczu:
1. Bezproduktywny Barientos (tak wiem strzelił prze mega bramkę) - żadnej asysty, czy dobrego podania do kolegi. W tym momencie jest jak Boukhari - też strzelił 1 bramke i nic więcej nie zrobił.
2. Prowadzimy 2-1 i zamiast stanąć w swoim polu karnym to my bawimy się w pressing na połowie rywala. Oczywiście nie udany i jest 2-2. Żałosne - stracić w taki sposób bramkę na 1 minute przed końcem.
3. Widać że mamy stary zespół - intensywność meczów co 3 dni nam nie służy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując