Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 20.05.2015, 21:45
A na co wy liczyliscie? że wygramy Mistrza Polski haha dobre sobie. 5 miejsce jak nic na koniec zajmiemy. Gówno warte. Nie ma kim grac. Rozgonic towarzystwo, zaczac wszystko od nowa z Nowym Trenerem, bo juz nie ma sensu tego dluzej ciagnąc. Panie Kaziu 1 liga czeka...
Odpowiedz cytując