Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 20.05.2015, 21:35
Idziemy po mistrza. Mistrzostwo frajerstwa. Ileż kvrwa można. Żenada.

Manchester miał Fergie Time, w którym wygrywał mecze.
My mamy Moskal Time, w którym mecze przepierdalamy.

PS. rzuty wolne Dariusza
Ostatnio edytowane przez Kamson : 20.05.2015 o godz. 21:38.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując