|
nie zasłużyliśmy w tym meczu na wygraną. Dwa strzały na bramkę?
ciężko się patrzy na ostatnie sezony. Nikogo nie cieszy takie przedłużanie agonii Wisły. Każdy czeka jak spragniony na łyk wody na informacje o nowym sponsorze, pieniądzach, wzmocnieniach... a tu cisza.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|