pajak2707 mozesz juz isc i zameldowac sukces -na forum Wisly zostales zauwazony!
Strasznie mnie ciekawi jak agitujecie na forum... Cracovii
i innych klubow
ja rozumiem, ze w waszej sytuacji nie mozna gardzic nawet paroma tysiacami, no ale zeby prosic o glosy kiboli? toz to straszne i wszelkiej masci zlo! -wyborczej nigdy nie czytal i nie wie, he?
