piotek napisał(a):

|
Trzeba będzie uważać. Dudka w Białymstoku może okazać się kluczowy.
|
Może Darek nie lubi jeździć do Białegostoku?
Ostatnim razem również się wykartkował, przed Białymstokiem
A tak serio, przy naszej ławce rezerwowych każdy zawodnik zagrożony kartką jest dla nas kluczowy
Jest jeszcze Ostoja, ale czy on dałby radę już 90 minut?
Zresztą Dudka na tą chwilę gra z Jagiellonią, więc powstrzymajmy się od ustalania składu na następne spotkanie.
WSZYSCY NA MECZ!