Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 20.05.2015, 16:46
Zadzwonię za chwilę do Wiślackiego Świata i zobaczymy kto mówi prawdę, zaraz Cię sprawdzimy czy nie kłamiesz

A tak na poważnie to nikt Ci nie zabrania kibicować Wiśle, ale agitacja za Platformą Oszustów na tym forum jest niemile widziana.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując