|
Mateusza ? znam, ale jest ich dwóch grają dobrze w kosza a Tyskąd znasz
dziękuję za hejty milo mi możecie mnie jechać mam to gdzieś anie zrozumiecie że można być Wiślakiem z wlkp, że można oglądać jej mecze nie będąc krakusem
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez pajak2707 : 20.05.2015 o godz. 16:46.
|