Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.05.2015, 16:03
Mniejsza z tym, że jak widzę nie odróżniasz zarejestrowania się od zalogowania (data twojej rejestracji jest widoczna pod nickiem), ale jeśli niszczenie przez łysego najmitę miało dla ciebie mniejsze znaczenie niż kilka bzdur wypowiedzianych przez kandydata na Prezydenta, to co z ciebie za "Kibic Wisły"?

Przyznaj się lepiej ile ci płacą za trolling na kibicowskim forum?
Odpowiedz cytując