|
Mniejsza z tym, że jak widzę nie odróżniasz zarejestrowania się od zalogowania (data twojej rejestracji jest widoczna pod nickiem), ale jeśli niszczenie przez łysego najmitę miało dla ciebie mniejsze znaczenie niż kilka bzdur wypowiedzianych przez kandydata na Prezydenta, to co z ciebie za "Kibic Wisły"?
Przyznaj się lepiej ile ci płacą za trolling na kibicowskim forum?
|