Nie agituj tu za Komorem bo żadnego głosu tu nie dostanie a jak już chcesz się wykazać w partii to zarejestruj się na swoim terenie (forum amici) i tam prowadź tą propagandę.
Tak, tak, forum śledzisz od 4-5 lat a teraz się zarejestrowałeś żeby agitować za Komorowskim, wcześniej Cię Wisła nie interesowała ? Nagle przed wyborami przypomniałeś sobie o forum Wisły Kraków ?
sergio napisał(a):

Powtarzam za kolegą powyżej !