Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1484
Stary 20.05.2015, 15:56


Nie agituj tu za Komorem bo żadnego głosu tu nie dostanie a jak już chcesz się wykazać w partii to zarejestruj się na swoim terenie (forum amici) i tam prowadź tą propagandę.

Tak, tak, forum śledzisz od 4-5 lat a teraz się zarejestrowałeś żeby agitować za Komorowskim, wcześniej Cię Wisła nie interesowała ? Nagle przed wyborami przypomniałeś sobie o forum Wisły Kraków ?




sergio napisał(a):Wyświetl post
Wypierdalaj trolu
Powtarzam za kolegą powyżej !
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując