Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
11726
20.05.2015, 13:06
MatiRbk
napisał(a):
W meczu z Gornikiem o godzinie 19 czyli 1,5 godz. przed meczem pozostalo 9375 biletow ;> na dzisiejszy mecz o godzinie 14 czyli 6,5 godz. przed meczem pozostalo 9534
Na Gorniku bylo 8724 Wiślaków wiec suma 8 tys na teraz troszke zawyzona biorąc pod uwage fakt ze 1,5 godz. przed meczem najwiecej schodzi
jednak jak tak dalej pojdzie to powinnismy osiagnac przynajmniej te 10tys a wiec tragedi ponizej 10tys raczej nie bedzie
A powinno to brzmieć: Ludzie tragedia. Jest poniżej 15 tys.
siemstein
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siemstein
Znajdź inne posty napisane przez siemstein