W meczu z Gornikiem o godzinie 19 czyli 1,5 godz. przed meczem pozostalo 9375 biletow ;> na dzisiejszy mecz o godzinie 14 czyli 6,5 godz. przed meczem pozostalo 9534

Na Gorniku bylo 8724 Wiślaków wiec suma 8 tys na teraz troszke zawyzona biorąc pod uwage fakt ze 1,5 godz. przed meczem najwiecej schodzi

jednak jak tak dalej pojdzie to powinnismy osiagnac przynajmniej te 10tys a wiec tragedi ponizej 10tys raczej nie bedzie
