|
Nie chodzi o stwierdzenie o klubie milicyjnym, bo to był niestety fakt. Ważne jak wobec tego przymusu zachowywali się kibice Wisły. Dlatego stwierdzenie: "Dla mnie jako człowieka, który dążył do wolnej Polski, kibicowanie takiemu klubowi było nie do przyjęcia, pozostawała tylko Cracovia, miejski klub - mówił Duda." jest dla nas obelgą nie do zaakceptowania.
I za to stwierdzenie ch mu w d. I tyle z mojej strony.
|