ten pajac co się tu zalogował i zarzucił tematem to młodzieżówka urbanoplatfusiana , na ten tydzień mieli zadanie "atakować" media społecznościowe bo od kilku miesięcy zgodnie z oczekiwaniami Polaków odbywa się tam regularne grilowanie platfusów i komora , prośba , nie odpowiadajcie na tego typu prowokacje , każdy kto śledzi nasze forum polityczne wie że temat był "przerobiony" wiele razy , im chodzi o zamulenie rozmowy , rozmycie , zwłaszcza że większość opinii w mediach społecznościowych maksymalnie się radykalizuje, mają" władzę " w reżimowych mediach , nie dajmy narzucić sobie narracji w internecie
popatrzyć na te gęby i wszystko jasne
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater