|
Te, Zig a śliny Mr Komorowskiego ile przyjął na twarz?
Sprawa Dudy i jego niewiedzy i ewidentnego powtórzenia pewnej propagandy była wyjaśniona. Kajał się, póki co można mieć nadzieję, że trwale zrozumiał swój błąd. Bronek już tyle nakłamał, że w jego przypadku nadziei na poprawę nie ma. Ba, z każdą kolejną obietnicą pokazuje jak bardzo jeszcze kłamać może...
Jeszcze zagra, zagra hejnał na Mariackiej wieży,
Będą słyszeć Lwów i Wilno krok naszych żołnierzy.
|