Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 20.05.2015, 11:05
pajak2707 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.se.pl/pilka-nozna/pilka...na_589552.html
To powinien przeczytać każdy kibic Wisły, jestem z Wielkopolski i kibicuje Wiśle od lat, mam nadzieję, że wszyscy kibice Wisły poprą Komorowskiego, a nie Dudę, który mówi o Wiśle Kraków złe rzeczy, poprosiłbym o przypiecie tego linku czy postu, dlatego Duda przegrał w Krakowie a jest z Krakowa, mam nadzieję że i tym razem tam dostanie baty
znasz bajke o wężu s......j , "kibic Wisły" z amici ? , było to wałkowane tutaj 100 razy, każdy ma wyrobiony pogląd , nic ci do tego , zrozumiano ?

a jak ci mało amikorzu to przeczytaj co wkleił hubert.fan , to jest skierowane do ciebie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.05.2015 o godz. 11:08.
Odpowiedz cytując