pajak2707 napisał(a):

http://sport.se.pl/pilka-nozna/pilka...na_589552.html
To powinien przeczytać każdy kibic Wisły, jestem z Wielkopolski i kibicuje Wiśle od lat, mam nadzieję, że wszyscy kibice Wisły poprą Komorowskiego, a nie Dudę, który mówi o Wiśle Kraków złe rzeczy, poprosiłbym o przypiecie tego linku czy postu, dlatego Duda przegrał w Krakowie a jest z Krakowa, mam nadzieję że i tym razem tam dostanie baty
|
znasz bajke o wężu s......j , "kibic Wisły" z amici ? , było to wałkowane tutaj 100 razy, każdy ma wyrobiony pogląd , nic ci do tego , zrozumiano ?
a jak ci mało amikorzu to przeczytaj co wkleił
hubert.fan , to jest skierowane do ciebie