|
Jest duża szansa by wygrać z Pogonią, zwłaszcza że nie mają Robaka, wystarczy pokryć dobrze Zwolińskiego i Frączczaka i będzie dobrze, jest szansa na puchary mimo malego budżetu. Szkoda, że nie będzie Guerriera, kto wie może Brożek się przełamie i z dwie bramki strzeli choć ucieka mu szansa na króla strzelców.
Ciekawe jest, to że Miśkiewicz bramkarz dobry w tamtym sezonie dużo grający nie dostał szansy, choć krytykowany Buchalik wyglądać dobrze w ostatnich meczach
|