http://sport.se.pl/pilka-nozna/pilka...na_589552.html
To powinien przeczytać każdy kibic Wisły, jestem z Wielkopolski i kibicuje Wiśle od lat, mam nadzieję, że wszyscy kibice Wisły poprą Komorowskiego, a nie Dudę, który mówi o Wiśle Kraków złe rzeczy, poprosiłbym o przypiecie tego linku czy postu, dlatego Duda przegrał w Krakowie a jest z Krakowa, mam nadzieję że i tym razem tam dostanie baty