KOMINEK napisał(a):

Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.
Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem
Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź
Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
|
Dam radę, pomimo tego, że we Wrocławiu pada, 250 kilometrów w jedną stronę do przejechania, przeciwnik nieatrakcyjny, ale zamykam firmę i jadę, bo mam taką możliwość. Jak zwykle będę na E z szalikiem i koszulką Wisły. Do zobaczenia i Jazda Jazda Jazda.....