Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.05.2015, 09:33
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
Dam radę, pomimo tego, że we Wrocławiu pada, 250 kilometrów w jedną stronę do przejechania, przeciwnik nieatrakcyjny, ale zamykam firmę i jadę, bo mam taką możliwość. Jak zwykle będę na E z szalikiem i koszulką Wisły. Do zobaczenia i Jazda Jazda Jazda.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując