Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 19.05.2015, 23:59
Kamcio019 napisał(a):Wyświetl post
Teraz się zastanawiam jak mogliśmy przegrać z tak słabym belachatowem :/
Te 3 pkt z nimi i puchary teraz byłyby blisko
jak by tak dłużej pogdybać to moglibyśmy mieć teraz 17 punktów przewagi nad 2 zespołem...
Jesteśmy gdzie jesteśmy bo mamy mniej zawodników gwarantujących regularne występy na wysokim poziomie niż kiedyś, nic więcej nic mniej. Puchary w obecnej sytuacji to miły dodatek, i tak za wiele w nich nie zdziałamy. Ważne by utrzymywać drużyne na przyzwoitym poziomie by łatwiej było jakiegoś sponsora bądź inwestora pozyskać w bliżej nieokreślonej przyszłości
Odpowiedz cytując