Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.05.2015, 22:51
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić

250 km do Krakowa druga zmiana i srodek tygodnia. Za to na pewno bede na meczu ze Slaskiem. Bilety juz kupilem urlop zalatwiony. Co do meczu z Pogonia mam nadzieje ze jutro chlopaki zagraja tak jak z Lechia w drugiej polowie a wiadomo ze ich stac na to. Tylko zwyciestwo!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując