KOMINEK napisał(a):

Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.
Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem
Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź
Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
|
250 km do Krakowa druga zmiana i srodek tygodnia. Za to na pewno bede na meczu ze Slaskiem. Bilety juz kupilem urlop zalatwiony. Co do meczu z Pogonia mam nadzieje ze jutro chlopaki zagraja tak jak z Lechia w drugiej polowie a wiadomo ze ich stac na to. Tylko zwyciestwo!