KOMINEK napisał(a):

Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.
Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem
Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź
Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić
|
Druga zmiana w pracy...
Jakie statystyki miała Pogon przed zremisowanym meczem na wiosne? nie mieli też jakiejś serii bez punktów?