Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.05.2015, 22:10
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że znowu nie dasz rady być na meczu.

Dziś co jest powodem.
Późna pora
Nieatrakcyjny przeciwnik
Skąpy właściciel
Zła pogoda
Problemy z powrotem

Pamiętaj jak ktoś Cię zapyta dlaczego znowu nie byłeś żebyś miał w głowie jakąś odpowiedź

Co tam Wisła ważne żeby się wyspać bądź dobrze zabawić

Druga zmiana w pracy...

Jakie statystyki miała Pogon przed zremisowanym meczem na wiosne? nie mieli też jakiejś serii bez punktów?
Odpowiedz cytując