|
Ceny w tej chwili mamy lekko droższe niż na Legii, no ale cóż, klub założył w budżecie, że będzie mecz z Legią + mecz dodatkowy, ale nasze gwiazdy nie zrobiły 4 miejsca więc jak ma chodzić ok 10 000 to lepiej dla budżetu klubu jak będą bilety 10 zł droższe.
|