|
Jak była L ceny były te same. Wielu kibiców w meczu z Pogonią nie widzą atrakcyjnego widowiska, a szkoda. Ja naprawdę nie wiem, kto w tym klubie jest odpowiedzialny za marketing i księgowość. Choćby o 10 zł tańsze te bilety były(jakaś promocja na rundę finałową), to już parę tysi więcej kibiców i więcej pieniędzy. Tuman nawet to może wymyślić
|