Temat
:
[33 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
Kamcio019
Member
Od: 12.2011
Offline
#
24
19.05.2015, 21:14
Teraz się zastanawiam jak mogliśmy przegrać z tak słabym belachatowem :/
Te 3 pkt z nimi i puchary teraz byłyby blisko
Kamcio019
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamcio019
Znajdź inne posty napisane przez Kamcio019